posted 2 years ago in Edukacja
elias26 elias26 Szukam szkoły prywatnej aby podszkolić swój angielski. Mile widziany adres i nr telefonu Stronka Spoko

last post
mmax88
mmax88 To ja pozwolę sobie wspomnieć, że po 1,5 roku pobytu w Coventry, jestem niesamowicie zadowolony ze szkoły New Start 4U - www.new-start4u.co.uk Fenomenalni nauczyciele, atmosfera jest niepowtarzalna. Polecam wszystkim!

posted 3 years ago in Edukacja
dddorota dddorota od wrzesnia ESOL ma być DLA wszystkich płatny około 1000 funtow rocznie- takie sa zamierzenia rzadu. Jeżeli się uczycie i chcecie temu zapobiec podpiszcie petycje, adres poniżej www.gopetition.com/petitions/defend-esol.html może to pomoże

last post
frycko
frycko Darmowy jest jeżeli dochód nie jest wysoki nie pamiętam dokładnie ile ale ja pracowałem przyniosłem payslipy i nie płaciłem nic . Ja chyba miałem około £350 tygodniowo . Ja chodziłem do harp place .Edytowany przez frycko o 12-03-2017 - 11:36.

posted 4 years ago in Edukacja
beciak beciak czesc,Moja coreczka ma dwa latka i chce ja dac do przedszkola na 2-3 godziny, aby sie pobawila z dziecmi i oswoila z jezykiem.szukam przedszkola w ktorym moze pracuje jakas polka albo jest fajne i moja corcia je polubi mieszkam na longford.prosze o pomoc w tym temacie .dzieki wielkie

last post
aniulata
aniulata Wiem, że jest polskie przedszkole w okolicy Radford ale musiałabym zapytać koleżanki jesli jesteś zainteresowana, posylala tam swoją pociechę, była bardzo zadowolona. Jednak uważam, że nie powinnaś posylac dziecka do takiego przedszkola. Boisz się, że się nie dogada, czy może boisz się, że to Ty się nie dogadasz? Dzieci bardzo szybko przyswajaja sobie języki obce. Nie krzywdz swojego dziecka i nie rób z niego angielskiego analfabety.