Agencja pracy Gap Personnel - UWAGA !!!  Na dół

 • Piszę ku przestrodze dla innych, chcących pracować w tej agencji pracy w Coventry, Quadrant 3, prowadzi ja niejaka Laura-Lee Taylor.Moze ktoś ma pozytywne wrażenia z tej agencji,ale my nie.Otóż mąż zarejestrował się w niej w poniedziałek, kierowca Class 1,ADR-y,cysterny,doswiadczenie,język ok ....pracy jak wiadomo nie brakuje w tej branży,więc pracuje, ale tyle dobrego słyszał o agencjach Gap,i jak znalazł ją w Coventry, to postanowił spóbować na miejscu.I zapowiadało się świetnie, pani obiecała pracę już nast. dnia,miała wysłac sms z namiarami na firmę za parę godzin.....i czekał do środy na tego sms-a >>> w końcu zadzwoniła w środę ,unikając odpowiedzi na pytania, czemu tak późno, podała godziny pracy na nast.3 dni. Pierwszy dzien rewelacja,tzn.paca od 2.30- 11.00 w Bagington, nast. dzień też 2.30....i... pojechał do pracy a tu...zdziwienie menagera firmy,bo był zabukowany na 13.00, więc mógł sobie spokojnie jeszcze spać.Zaraz zjawiliśmy się u pani Laury ,przyjęła nas w recepcji jej sekretarka,twierdząc,że Laura jest zajęta, my nie ustąpiliśmy, więc się w końcu pojawiła twierdząc,ze nic nie wiedziala i takie tam kłamstwa i inne bzdety, nadal obiecywała wiele i telefon za godzinę. Mąż pojechał do pracy na tę 13.00 i wiecie co?? Okazało się że panią Laurę i jej agencję wysadzili , tzn. nie przyjmują od niej pracowników ,bo współpraca z nią jest niemożliwa. Rozpisałam się, przepraszam, ale szkoda nam innych, którzy licząc na dobrą prace w wydawałoby się dobrej agencji, mogą tam trafic....Może ktoś pracuje i jest zadowolony, ale my nie!!!! Znamy już inne agencje i wiemy że są takie, które traktują ludzi poważnie i z szacunkiem, ta NIE!!!

  Edi i Aro
 • Ja chyba założę oddzielne forum - ku przestrodze bo jest kilka takich wpisów i trzeba sobie jakoś pomagać.


  Gdyby nie ludzie jak TY świat byłby nudny
 • Dokładnie, nie wiedzieliśmy , jak ostrzec innych, bo wiemy na czym polega praca poprzez agencję, a tu taki numer, na dodatek ta pani liczy sobie niewiele wiosen i na pewno brakuje jej motywacji, doświadczenia i chęci do współpracy.....dało się to odczuć,a chyba nie na tym polega praca takiego agenta

  Ja wiem, czy oddzielne forum???.........to jest całkiem fajne :-)
 • No ogólnie to jest tak, że ta część serwisu MojeCoventry.pl nazywa się Forum, jest ono podzielone na kategorie takie jak "moje miasto" i MojeCoventry.pl oraz w każdej kategorii są fora np: praca, edukacja itd w tych forach zakładamy wątki a w nich piszemy posty:D to tak w ramach małego wytłumaczenia i mi chodziło o założenie oddzielnego forum ale w ramach tej strony i tego Forum.
  Ogólnie to jest takie balcerowiczowanie :lol: kulturalnie ujmując językiem politycznym (ostatnio modnym)
  Ciesze się że Ci się to forum podoba :)

  Gdyby nie ludzie jak TY świat byłby nudny
 • aaaaaaaaaaaaaaa, to juz rozumiem, zaczął sie weekend :joint: :prost: , może stąd moje wolniejsze myslenie :lol:
 • ja dla nich pracuje jako driver na c+e ale faktycznie chyba zaczne myslec o zmianie poniewaz czasami cos sciemniaja choc mialem takie sytuacje ze jechalem do firmy i musialem czekac to zawsze mi zaplacili i to o wiele wiecej niz sadzilem.
 • Czy ktoś się orientuje, czy w Gap-ie managerem nadal jest niejaka Laura, czy może powiało tam świeżością? Na onet.eu w marcu była informacja a właściwie komentarz kogoś z Coventry,że odkąd zmienił się ów manager to jest ok.... tylko pytanie, kiedy sie zmienił i czy jest to ktoś inny niż ww. osoba??? ;-)
 • maupa
 • oraz 63 anonimowych gości

Ta lista bazuje na użytkownikach aktywnych przez ostatnie 30 minut.